Podyplomowe Studia Deweloperskie – kolejna edycja już w październiku.

10 sierpień 2015

Podyplomowe studia deweloperskie to projekt realizowany od kilku już lat przez Polski Związek Firm Deweloperskich. W październiku wystartuje 4 edycja realizowana we współpracy z SGH – jedną z najbardziej znanych uczelni ekonomicznych w Polsce. Od początku REAS wspiera merytorycznie projekt, a tradycją stało się, że wykłady w dniu inauguracji studiów oraz w dniu ich zakończenia prowadzi Kazimierz Kirejczyk, prezes zarządu REAS.

Studia skierowane są zarówno do osób, które już pracują w branży, ale chcą uzupełnić i uporządkować swoją wiedzę, jak i do tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoją karierę związaną z nieruchomościami. Unikalność kierunku polega na tym, że zajęcia prowadzone są zarówno przez dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem akademickim jak i przez praktyków z firm deweloperskich i konsultingowych od lat działających na polskim rynku.

Wartością dodaną, poza możliwością pogłębienia i usystematyzowania wiedzy o funkcjonowaniu gospodarki, przedsiębiorstwa czy prowadzeniu deweloperskiego projektu inwestycyjnego, jest szansa na skonfrontowanie tej wiedzy z konkretnymi działaniami i doświadczeniami największych graczy na rynku. Co więcej, podczas comiesięcznych zjazdów słuchacze mają możliwość nawiązania relacji, kontaktów branżowych, wymiany doświadczeń i szeroko rozumianego networkingu.

REAS jako firma od ponad 18 lat działająca na polskim rynku nieruchomości wspiera wszelkie działania zmierzające do jeszcze pełniejszego rozwoju i profesjonalizacji branży, a studia organizowane przez PZFD niewątpliwie są cenną inicjatywą wpisują się w ten trend.

Rekrutacja IV edycji Podyplomowych Studiów Menadżerskich dla Deweloperów potrwa do końca września.

Dla Klientów i Partnerów biznesowych REAS, którzy zapiszą się na studia w terminie do 7 września, organizatorzy przewidzieli atrakcyjny rabat w opłacie za studia. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na reas@reas.pl.